200MXG820MEFCSN22X45
MFR.Part #
200MXG820MEFCSN22X45
JLCPCB Part #
C1608262
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.41A@120Hz 200V 22mm 3000hrs@105℃ 45mm 820uF ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS