250MXG820MEFCSN25X45
MFR.Part #
250MXG820MEFCSN25X45
JLCPCB Part #
C1590190
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.45A@120Hz 250V 25mm 3000hrs@105℃ 45mm 820uF ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS