100MXG820MEFCSN22X25
MFR.Part #
100MXG820MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C1590959
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.32A@120Hz 100V 10mm 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 820uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS