400SXC120MEFCSN22X40
MFR.Part #
400SXC120MEFCSN22X40
JLCPCB Part #
C6415267
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 2000hrs@105℃ 22mm 400V 40mm 730mA@120Hz ±20% Plugin,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS