200MXG820MEFCSN25X35
MFR.Part #
200MXG820MEFCSN25X35
JLCPCB Part #
C3723493
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.12A@120Hz 200V 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 820uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS