381LX181M400H452
MFR.Part #
381LX181M400H452
JLCPCB Part #
C19360802
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.3A@20kHz 10mm 180uF 22mm 3000hrs@105℃ 400V 45mm ±20% Plugin,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS