LGY1H392MELZ45
MFR.Part #
LGY1H392MELZ45
JLCPCB Part #
C1636516
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
22mm 3900uF 45mm 50V ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS