200USG680MEFCSN20X40
MFR.Part #
200USG680MEFCSN20X40
JLCPCB Part #
C3722810
Package
Plugin,D20xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.68A@120Hz 200V 20mm 3000hrs@85℃ 40mm 680uF ±20% 插件,D20xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS