6.3YXG5600MEFC12.5X35
MFR.Part #
6.3YXG5600MEFC12.5X35
JLCPCB Part #
C5115420
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 2.016A@120Hz 35mm 5600uF 5mm 6.3V 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS