160USC1000MEFC22X45
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
160USC1000MEFC22X45
JLCPCB Part #
C5475720
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 10mm 160V 22mm 3.02A@120Hz 3000hrs@85℃ 45mm ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS