180MXG680MEFCSN25X30
MFR.Part #
180MXG680MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1137042
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.86A@120Hz 10mm 180V 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 680uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS