RCH855NP-681K
MFR.Part #
RCH855NP-681K
JLCPCB Part #
C2639292
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
150mA 3.25Ω 310mA 680uH ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS