CDRH50D28BT150NP-220MC
MFR.Part #
CDRH50D28BT150NP-220MC
JLCPCB Part #
C2685356
Package
SMD,5.3x5mm
Description
1.2A 150mΩ 1A 22uH AEC-Q200 ±20% SMD,5.3x5mm Power Inductors ROHS