CTCH875F-822K
MFR.Part #
CTCH875F-822K
JLCPCB Part #
C6538532
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
28.7Ω 8.2mH 93mA ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS