CDR105BNP-330LC
MFR.Part #
CDR105BNP-330LC
JLCPCB Part #
C2455508
Package
SMD,10x9mm
Description
1.16A 110mΩ 33uH ±15% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS