RCH875NP-681K
MFR.Part #
RCH875NP-681K
JLCPCB Part #
C2454639
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.96Ω 220mA 330mA 680uH ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS