CTCH875F-331K
MFR.Part #
CTCH875F-331K
JLCPCB Part #
C5973236
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.05Ω 330uH 460mA ±10% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS