RCH110BNP-390K
MFR.Part #
RCH110BNP-390K
JLCPCB Part #
C6378497
Package
Plugin,D=10mm
Description
2.4A 39uH 63mΩ ±10% Plugin,D=10mm Power Inductors ROHS