CDR105NP-391MC
MFR.Part #
CDR105NP-391MC
JLCPCB Part #
C2454945
Package
SMD,10x9.2mm
Description
-15%~+20% 1.18Ω 390uH 410mA SMD,10x9.2mm Power Inductors ROHS