CDRH3D14/HPNP-1R5NC
MFR.Part #
CDRH3D14/HPNP-1R5NC
JLCPCB Part #
C17186943
Description
1.5uH 1.85A 2.6A 76mΩ ±25% 1515 Power Inductors ROHS