200HXC470MEFCSN22X40
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200HXC470MEFCSN22X40
JLCPCB Part #
C7171626
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.41A@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 22mm 40mm 470uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS