200SXC470MEFCSN22X40
MFR.Part #
200SXC470MEFCSN22X40
JLCPCB Part #
C1605028
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.6992A@10kHz 10mm 2000hrs@105℃ 200V 22mm 40mm 470uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS