80MXC2700MEFCSN25X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
80MXC2700MEFCSN25X35
JLCPCB Part #
C1605599
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.7485A@10kHz 25mm 2700uF 3000hrs@105℃ 35mm 80V ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS