80USC1800MEFCSN22X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
80USC1800MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C7198697
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 1800uF 2.3A@120Hz 22mm 3000hrs@85℃ 30mm 80V ±20% Plugin,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS