25ZLG470MEFCT810X16
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25ZLG470MEFCT810X16
JLCPCB Part #
C5114745
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1.001A@120Hz 10mm 16mm 25V 4000hrs@105℃ 470uF 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS