380LX182M100H042
MFR.Part #
380LX182M100H042
JLCPCB Part #
C2620832
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 140mΩ@120Hz 1800uF 2.8A@120Hz 22mm 3000hrs@85℃ 40mm ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS