200HXC470MEFCSN25X30
MFR.Part #
200HXC470MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1605937
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 200V 25mm 3.48A@10kHz 30mm 470uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS