10ZLQ1200MEFC10X12.5
MFR.Part #
10ZLQ1200MEFC10X12.5
JLCPCB Part #
C1669321
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 10mm 12.5mm 1200uF 35mΩ 5000hrs@105℃ 5mm 882mA@120Hz ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS