25WXA3300MEFC18X20
MFR.Part #
25WXA3300MEFC18X20
JLCPCB Part #
C1599279
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-25℃~+125℃ 1.2A@120Hz 18mm 2000hrs@105℃ 20mm 25V 3300uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS