200MXC470MEFCSN20X40
MFR.Part #
200MXC470MEFCSN20X40
JLCPCB Part #
C1604150
Package
Plugin,D20xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.42A@120Hz 10mm 200V 20mm 3000hrs@105℃ 40mm 470uF ±20% 插件,D20xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS