450VXG180MEFCSN30X30
MFR.Part #
450VXG180MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C1606974
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+150℃ 1.736A@10kHz 10mm 180uF 30mm 30mm 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS