URZ2D151MHD
MFR.Part #
URZ2D151MHD
JLCPCB Part #
C5112128
Package
Plugin,D18xL26.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 150uF 18mm 200V 26.5mm 510mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D18xL26.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS