LLG2Z182MELB40
MFR.Part #
LLG2Z182MELB40
JLCPCB Part #
C1608732
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1800uF 180V 2000hrs@85℃ 3.6A@120Hz 30mm 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS