UPM2V470MHD
MFR.Part #
UPM2V470MHD
JLCPCB Part #
C1603111
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 240mA@120Hz 350V 40mm 47uF 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS