EGXF161ELL241MM25S
MFR.Part #
EGXF161ELL241MM25S
JLCPCB Part #
C5113476
Package
Plugin,D18xL26.5mm
Description
-40℃~+125℃ 160V 18mm 240uF 26.5mm 3000hrs@125℃ 7.5mm 717.5mA@120Hz ±20% 插件,D18xL26.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS