UAQ2G220MHD6
MFR.Part #
UAQ2G220MHD6
JLCPCB Part #
C1600318
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 2000hrs@105℃ 20mm 22uF 232mA@10kHz 400V 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS