UCYW6680MHD3
MFR.Part #
UCYW6680MHD3
JLCPCB Part #
C5110840
Package
Plugin,D18xL26.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 18mm 26.5mm 420V 615mA@120Hz 68uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL26.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS