UPJ2A6R8MED1TD
MFR.Part #
UPJ2A6R8MED1TD
JLCPCB Part #
C1580667
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1.9Ω 100V 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 41mA@120Hz 6.3mm 6.8uF ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS