LQSW6391MELB40
MFR.Part #
LQSW6391MELB40
JLCPCB Part #
C1582612
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.3023A@50kHz 3000hrs@105℃ 30mm 390uF 40mm 420V ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS