UPJ1J391MHD6TN
MFR.Part #
UPJ1J391MHD6TN
JLCPCB Part #
C5111626
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.17A@120Hz 16mm 20mm 390uF 5000hrs@105℃ 63V 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS