UBT1J330MPD
MFR.Part #
UBT1J330MPD
JLCPCB Part #
C1587752
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 1.5Ω 2000hrs@125℃ 3.5mm 33uF 63V 75mA@120Hz 8mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS