MP930-0.020-5%
Extended
Manufacturer
Caddock
MFR.Part #
MP930-0.020-5%
JLCPCB Part #
C1525756
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 20MΩ 30W Thick Film Resistor ±5% TO-220 Through Hole Resistors ROHS