MP930-0.030-5%
MFR.Part #
MP930-0.030-5%
JLCPCB Part #
C1365565
Description
-55℃~+150℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 30MΩ 30W Thick Film Resistor ±5% TO-220 Through Hole Resistors ROHS