MP915-500-1%
Extended
Manufacturer
Caddock
MFR.Part #
MP915-500-1%
JLCPCB Part #
C1525740
Package
TO-126-2
Description
-20ppm/℃~+80ppm/℃ -55℃~+150℃ 15W 500Ω Thick Film Resistor ±1% TO-126-2 Through Hole Resistors ROHS