MP850-200-1%
MFR.Part #
MP850-200-1%
JLCPCB Part #
C1525761
Description
-20ppm/℃~+50ppm/℃ -55℃~+150℃ 200Ω 50W Thick Film Resistor ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS