MP930-0.30-1%
MFR.Part #
MP930-0.30-1%
JLCPCB Part #
C1364713
Description
-55℃~+150℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 300mΩ 30W Thick Film Resistor ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS