MP820-500-1%
MFR.Part #
MP820-500-1%
JLCPCB Part #
C1366309
Description
-20ppm/℃~+50ppm/℃ -55℃~+175℃ 20W 500Ω Thick Film Resistor ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS