Y0925320R000Q9L
MFR.Part #
Y0925320R000Q9L
JLCPCB Part #
C1487436
Description
-55℃~+150℃ 320Ω 8W ±0.02% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS