MP850-100-1%
Extended
Manufacturer
Caddock
MFR.Part #
MP850-100-1%
JLCPCB Part #
C1525769
Package
TO-220
Description
-20ppm/℃~+50ppm/℃ -55℃~+150℃ 100Ω 50W Thick Film Resistor ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS