MK232-50.0K-1%
Extended
Manufacturer
Caddock
MFR.Part #
MK232-50.0K-1%
JLCPCB Part #
C1365899
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+150℃ 50kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,P=5.08mm Through Hole Resistors ROHS